1483 Sokak No:2/C Doğanlar Bornova İzmir Turkey
+90 232 433 03 44

KAIROS Makina ve Mühendislik A.Ş.

Kairos Makine ve Mühendislik A.Ş. deneyimli ve uzman kadrosu ile endüstriyel tesislere  en uygun mühendislik hizmetlerini sunmak, tesislere ihtiyaçları doğrultusunda makine ve ekipman sağlamak amacı ile 2014 yılında  kurulmuş bir mühendislik firmasıdır. Faaliyet alanları içerisinde boya ve mürekkep kullanımı için dispensing makinaları üretimi, boya ve kimya sanayi için proje ve  proses danışmanlığı, laboratuvar ekipmanları, dolum makinaları ve üç silindirli ezme makinaları satışı bulunmaktadır.

İlk yerli dispensing sistemleri üreticisi olmak ve coating sektörüne mühendislik ve danışmanlık hizmetleri sağlamak amacıyla kurulan KAIROS, geçen yaklaşık beş yıl içinde ürün ve hizmet çeşitliliğini arttırarak büyümeye devam etmektedir.

Yurt içinde ve yurt dışında kurulumlarını gerçekleştirdiğimiz dispensing sistemleri ile birlikte ADA Color markamızın bilinirliği artmakta ve bu da bizi global rekabet içinde her geçen yıl biraz daha güçlü bir konuma taşımaktadır.

ADA Color dispensing sistemleri üretimi KAIROS’un ana faaliyet konusu olmakla beraber coating sektörüne yeni tesis kurulumu, proses geliştirme ve otomasyon konularında da hizmet sağlamaktayız. Özellikle Ex-Proof sistemler konusundaki deneyimlerimizi ürün ve hizmetlerimize aktarıyoruz.

DÜŞLEDİĞİNİZ RENKLER ARTIK SİZE ÇOK YAKIN